:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Radny Kieraj w sprawie naprawy studzienek

Samorząd, Radny Kieraj sprawie naprawy studzienek - zdjęcie, fotografia

Radny Andrzej Kieraj interweniuje w sprawie naprawy pokryw studzienek telekomunikacyjnych na ul. Królowej Jadwigi.

Kogo nie boli...


Temu powoli, mówi przysłowie. Ale tu nie idzie o przysłowia, a konkretne zagrożenie zdrowia mieszańców. Już 19 marca br. wystąpiłem z interpelacją dotyczącą naprawy pokryw studzienek telekomunikacyjnych na ul. Królowej Jadwigi. Otrzymałem odpowiedź od pani wiceprezydent Witkowskiej, że firma Orange dokona takiej naprawy do końca II kwartału. I tak pani wiceprezydent godzi się z administratorem studzienek i zagrożeniem, jakie one stanowią. Do dzisiaj nie zostało to zrobione. Jak widać pani Witkowskiej nie obchodzą sprawy mieszkańców. To są kpiny z mieszkańców, jak i z radnego. Co musi się stać, by zostało to naprawione? Czy kilka osób ma sobie połamać nogi? Może jednak chociaż na koniec warto by się było wziąć do pracy, pani Wiceprezydent?

Póki co, pani Witkowska do końca tygodnia jest na urlopie, a p. naczelnik Mikołajczak mówi, że firma ma ująć naprawę w harmonogramie. Przez 4 miesiące nie zrobiono nic! A może pan prezydent Brejza by ruszył temat i coś zrobił?

radny Andrzej Kieraj


Radny Kieraj w sprawie naprawy studzienek komentarze opinie

  • gość 2018-07-18 10:18:53

    Potyka się jak z ciastek od buły wraca :)

  • gość 2018-07-18 13:27:44

    Mamy nowego hydraulika w naszym mieście ?

  • gość 2018-08-02 14:43:30

    Powyższe wpisy są przykładem na to, co to może zrobić upał z kretynami. hehehe

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl