:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Radny chce parkingu przy ul. Św Ducha

Samorząd, Radny parkingu Ducha - zdjęcie, fotografia

Radny Maciej Basiński w interpelacji zwraca się z prośbą o wybudowanie parkingu przy ul. Św. ducha.

Na osiedlu Toruńskim obecnie występuje problem związany z parkowaniem pojazdów, ponieważ markety, znajdujące się na osiedlu, wprowadziły zakaz parkowania na swoich parkingach.
Zwracam się z prośbą o wybudowanie parkingu przy ul. Ducha Św., na działce, na której obecnie usytuowana jest kotłownia ZEC. Według uzyskanych informacji od Prezesa ZEC, kotłownia jest wyłączona z eksploatacji od 31 grudnia 2016 roku. Działka jest obecnie niewykorzystana, a wybudowanie na tym terenie parkingu rozwiązałoby problem mieszkańców osiedla Toruńskiego związany z parkowaniem pojazdów.
Za wybudowaniem parkingu przy ul. Ducha Św. przemawiają jeszcze dwa czynniki: - jest to działka miasta Inowrocławia i nie będzie trzeba ponosić kosztów z tytułu wykupu gruntu; - jest to działka w centrum miasta i jej odpowiednie zagospodarowanie wpłynie pozytywnie na estetykę tego miejsca. Obecnie usytuowany jest tam budynek po nieczynnej kotłowni, którego stan szpeci (budynek przedstawiono na zdjęciu dołączonym w załączniku nr 1).
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Z poważaniem
Radny Rady Miejskiej Inowrocławia
Maciej Basiński


Radny chce parkingu przy ul. Św Ducha komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl