:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Przygotowywał szampańską zabawę, a został zatrzymany

Sprawy kryminalne , Przygotowywał szampańską zabawę został zatrzymany - zdjęcie, fotografia

Kryminalni z Inowrocławia przesłuchali w charakterze podejrzanego 20-letniego mężczyznę. Dwukrotnie okradł market. Teraz siedem razy w tygodniu musi stawiać się na Policję. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jeden z mieszkańców upodobał sobie market na terenie miasta, ale nie na zakupy. Kilka dni temu ukradł tam szampana wartości blisko 190 zł, a gdy powtórnie wszedł do sklepu i zabrał artykuły spożywczo-przemysłowe, został ujęty przez pracownika ochrony. Łączna wartość strat wyniosła ponad 700 zł. Wezwany patrol Policji zatrzymał mężczyznę. Próbował on oszukać mundurowych co do swojej tożsamości, podając dane innej osoby. Policjanci szybko to wykryli i ukarali inowrocławianina mandatem karnym. Usłyszał on także zarzut dokonania kradzieży i został doprowadzony do oskarżyciela. Zdecydował on, że 20-letni mężczyzna, będzie musiał stawiać się w ramach policyjnego dozoru, siedem dni w tygodniu na komendzie. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Przygotowywał szampańską zabawę, a został zatrzymany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl