:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Przetarg na przebudowę ulicy Błonie rozstrzygnięty

Samorząd, Przetarg przebudowę ulicy Błonie rozstrzygnięty - zdjęcie, fotografia

Miasto przygotowuje się do kolejnych inwestycji drogowych w mieście. Przetarg na długo wyczekiwaną przebudowę ulicy Błonie został rozstrzygnięty.

Na spotkaniach z mieszkańcami osiedla Stare Miasto mówiłem, że jeśli tylko znajdzie się firma, będziemy przebudowywać ulicę Błonie. Tym bardziej cieszę się, udało się nam rozstrzygnąć przetarg i będziemy realizować tę inwestycję – mówi Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

Inwestycja na ulicy Błonie obejmie przebudowę jezdni i zatok postojowych. Będą też przebudowane chodniki i stworzony zostanie ciąg pieszo-rowerowy. Inwestycja będzie obejmowała także przebudowę infrastruktury towarzyszącej, m.in. sieci kanalizacji deszczowej, sanitarnej, wodociągowej. W ramach inwestycji wykonane zostanie oświetlenie z oprawami LED. Powstaną także progi zwalniające.

Firma BUDIMEX S.A. z Warszawy jako jedyna złożyła swoją ofertę na przebudowę ulicy Błonie i wygrała przetarg. Inwestycja, zgodnie z przedstawioną ofertą, będzie kosztowała miasto 2.329.781,36 zł.

UM

Przetarg na przebudowę ulicy Błonie rozstrzygnięty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl