:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Przedszkolaki z Przedszkola „Piastuś” z wizytą w gospodarstwie agroturystycznym

przedszkola, Przedszkolaki Przedszkola „Piastuś” wizytą gospodarstwie agroturystycznym - zdjęcie, fotografia

22 czerwca 2018 r. w ramach edukacji przyrodniczej przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego „Piastuś” w Inowrocławiu miały okazję odwiedzić Gospodarstwo agroturystyczne „Szarotka” w Słońsku.

Na miejscu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Gospodarze przywitali przedszkolaki pysznymi drożdżówkami własnego wypieku. 

Następnie zostały one zaproszone do zabawy ruchowej z animatorką, podczas której odbywało się puszczanie baniek, układanie wieży z klocków oraz skakanie na trampolinie. Dzieci miały również okazję nakarmić jabłkami oraz marchewką konie, osiołka a także kozy.

Dużą atrakcją była możliwość przejażdżki na koniach, z której wszystkie dzieci chętnie skorzystały. Radość sprawiło dzieciom również podziwianie licznego ptactwa obecnego na terenie gospodarstwa np.: strusi emu, gęsi, kurcząt, kaczek a także innych jego mieszkańców np.: świnek, psów oraz bardzo przyjaznego kota. 

Na zakończenie wycieczki gospodarze upiekli pyszne kiełbaski, którymi dzieci chętnie się zajadały. Wycieczka ta na długo zapadnie w pamięć dzieci i na pewno wrócimy do Słońska za rok.

Piastuś

Przedszkolaki z Przedszkola „Piastuś” z wizytą w gospodarstwie agroturystycznym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl