:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Przeboje Ireny Jarockiej zabrzmiały w Solankach

W pierwszą majową niedzielę w muszli koncertowej Parku Solankowego, odbył się koncert pt. „Nie mijaj życie me” podczas, którego rozbrzmiewały wielkie hity Ireny Jarockiej, które podbiły serca Polaków. 

„Odpływają kawiarenki”, „Wymyśliłam Cię”, „Motylem jestem” to tylko niektóre z licznych przebojów Ireny Jarockiej, którymi piosenkarka zyskała sobie miłość publiczności i miano ikony piosenki. Podczas koncertu, przeplecionego wspomnieniami o piosenkarce, usłyszeliśmy znane i lubiane przeboje w zupełnie nowych popowo-soulowych aranżacjach.
    Z repertuarem Jarockiej zmierzyła się aktorka i wokalistka o ciepłej, aksamitnej barwie głosu Magdalena Marcinkowska, której towarzyszył zespół muzyczny w składzie: Tomasz Pala – instrumenty klawiszowe, Sylwester Sośniak – gitara, Martyna Czapska – gitara basowa, Paweł Baryczkowski – instrumenty perkusyjne.

Przeboje Ireny Jarockiej zabrzmiały w Solankach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl