:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C lekkie zachmurzenie

Poznaliśmy tegorocznego Mistera Budownictwa

Do konkursu zgłoszono łącznie sześć obiektów: 5 w kategorii „obiekty nowo wybudowane” i jeden w kategorii „adaptacje, przebudowy, remonty”. Kapituła konkursowa na posiedzeniu 30 listopada dokonała wyboru laureatów konkursu.

Tytuł Mistera Budownictwa w kategorii „obiekty nowo wybudowane” zdobył budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami wbudowanymi – Kamienica Moderna przy ul. Solankowej 57. Jej inwestorem jest PPHU „Opak-Met” Stanisława Barańskiego, projektantami mgr inż. arch. Katarzyna Rudólff-Kanabaj i mgr inż. arch. Zbigniew Rudólff z toruńskiej Autorskiej Pracowni Projektowej „Architekt”, a wykonawcą firma Chmielewski Budownictwo z Janikowa (właściciel Zygmunt Chmielewski, kierownik budowy mgr inż. Piotr Śmiłowski). Inwestor, wykonawca oraz projektant otrzymali dyplomy i statuetki, a dodatkowo inwestor otrzymał pamiątkową tablicę z brązu do umieszczenia na nagrodzonym budynku oraz nagrodę w wysokości 5 tys. zł.

Tytuł Mistera Budownictwa w kategorii „adaptacje, remonty, przebudowy” otrzymał budynek Sądu Rejonowego przy ul. Gabriela Narutowicza 42 – po remoncie elewacji i wymianie stolarki okiennej. Inwestorem był Sąd Rejonowy w Inowrocławiu, projektantem mgr inż. arch. Anna Pawlicka-Zabojszcz („Dobry Projekt”, Marcin Żołnowski, Solec Kujawski), a wykonawcami Przedsiębiorstwo Budowlane „Kom-Bud” z Brodnicy, „Wezambud” Usługi Ogólnobudowlane Władysław i Zbigniew Springer z Torunia oraz „Zacisze” S.A. z Warszawy. Kierownikiem budowy był mgr inż. Rafał Małecki. Inwestor, wykonawca oraz projektant otrzymali dyplomy i statuetki, a dodatkowo inwestor otrzymał pamiątkową tablicę z brązu do umieszczenia na nagrodzonym budynku oraz nagrodę w wysokości 5 tys. zł.

W dniach 1-10 grudnia odbywało się również internetowe głosowanie w plebiscycie mieszkańców „Mister Budownictwa Internautów – Inowrocław 2017”. Spośród zgłoszonych do konkursu obiektów mieszkańcy Inowrocławia wybierali w drodze głosowania na Facebooku (na fanpage Miasto Inowrocław) oraz drogą e-mailową najatrakcyjniejszy, ich zdaniem, budynek. Łącznie oddano 359 głosów ważnych. Po przeliczeniu ważnie oddanych głosów ustalono, że zwycięzcą plebiscytu internautów został budynek usługowo-mieszkalny Flandria przy ul. Andrzeja 15, na który oddano 38 % głosów.

Spośród głosujących internautów wylosowano 10 osób, które otrzymają zestawy gadżetów promocyjnych. Nagrody otrzymają: Leszek Piorek, Monika Leszczyńska, Natalia Wojcińska, Natalia Konwalia, Krzysztof Kardasz, Agata Fuczyńska, Dariusz Kardasz, Ewa Pierzchała-Jasik, Andrzej Cichacki, Anna Bankowska.

Poznaliśmy tegorocznego Mistera Budownictwa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl