:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C lekkie zachmurzenie

Powiedzą nam jak skutecznie pozbyć bólu kręgosłupa

Kiedy: 2017-12-14 , godzina: 18:30 | Gdzie: Solanki Medical Spa, Sala Kryształowa, ul. Wilkońskiego 23

zdrowie, Powiedzą skutecznie pozbyć bólu kręgosłupa - zdjęcie, fotografia

W dzisiejszych czasach bóle kręgosłupa dokuczają niemal każdemu. Brak ruchu, siedząca praca, brak czasu na wypoczynek powodują, że plecy bolą nas coraz częściej. Wielu dolegliwościom można zapobiec, wiele można też wyeliminować.

W przyszłym tygodniu inowrocławianie poznają metody na pozbycie się uciążliwego bólu kręgosłupa. Prozdrowotną prelekcję pod tytułem „Pozbądź się bólu kręgosłupa. Kompleksowa diagnostyka i leczenie w oparciu o najnowszy sprzęt rehabilitacyjny” organizuje „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Pokazowy wykład jest kontynuacją comiesięcznego cyklu „Spotkań ze zdrowiem”.

Podczas spotkania słuchacze poznają nowoczesne metody leczenia bólu kręgosłupa i zobaczą jak działa nowoczesny sprzęt diagnostyczny w tym urządzenie o nazwie Kineod, o które w ostatnim czasie wzbogaciło się działające w Uzdrowisku Centrum Rehabilitacji. Sprzęt ten jest unikatowym i innowacyjnym urządzeniem służącym do badania i oceny postawy ciała w 3D.

Warto przyjść by pomóc sobie w walce z bólem kręgosłupa. Prelekcję poprowadzą dwaj doskonale wykwalifikowani fizjoterapeuci specjalizujący się w walce z bólem Dariusz Fielek oraz Dariusz Chełminiak.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 grudnia o godz. 18:30 w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. W programie konkursy z nagrodami. Wstęp jest wolny.

Powiedzą nam jak skutecznie pozbyć bólu kręgosłupa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się