:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Poseł Brejza zgłosił usiłowanie zabójstwa rodziny

Partie, Poseł Brejza zgłosił usiłowanie zabójstwa rodziny - zdjęcie, fotografia

W nocy z piątku na sobotę nieznani sprawcy próbowali w Inowrocławiu podpalić kamienicę, w której mieszka z rodziną poseł PO Krzysztof Brejza. Mogło dojść do wybuchu gazu - informuje Gazeta Wyborcza.

Jak ustaliła policja, ktoś o 2 w nocy podpalił materiały budowlane usytuowane obok kamienicy, która jest obecnie remontowana. Ogień sięgał okien, gdzie spały dzieci posła. Rozprzestrzeniał się po ścianie, gdzie była położona instalacja gzowa. Pożar ugasili sąsiedzi.  

Poseł Krzysztof Brejza zgłosił na policję "usiłowanie zabójstwa jego rodziny poprzez wywołanie pożaru przy kamienicy", w której mieszkają w Inowrocławiu.
 

Poseł Brejza zgłosił usiłowanie zabójstwa rodziny komentarze opinie

 • Paweł - niezalogowany 2018-05-28 12:37:12

  Absurd goni absurd, może monitoring byłby w stanie sprawdzić ewentualnych "zamachówców". Sam wygłóp nie jest śmieszny śmieszne jest to że owy wygłóp zaliczamy do próby zabójstwa.

 • gość 2018-05-28 13:52:13

  Brawo - słuszna reakcja

 • Gość - niezalogowany 2018-05-28 16:23:14

  Wygłup??? Mógł kosztować życie ludzkie...a gdyby tobie ktoś podpalił cokolwiek na podwórku i byłaby podobna sytuacja...też byś powiedział, że to był wygłup???

 • Gość - niezalogowany 2018-05-28 17:52:21

  Kiedy poinformowałem policję o włamania ale złodziej uciekł kiedy mnie zobaczył to zostałem poinformowany o braku szkodliwości bo nie zdążył nic ukraść...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl