:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Pomogli zagubionej kobiecie

Komunikaty Policja, Pomogli zagubionej kobiecie - zdjęcie, fotografia

Pierwszy sygnał pochodził od mieszkańców, którzy w trosce o dobro kobiety zaalarmowali policję. 86-letnia seniorka błąkała się po mieście. Dzięki reakcji wrażliwych inowrocławian, a potem interwencji funkcjonariuszy trafiła pod opiekę rodziny.

Na pochwałę zasługuje postawa mieszkańców miasta, którzy zainteresowali się i przejęli losem starszej pani. Do zdarzenia doszło wczoraj (14.06.18) około 15.30 w rejonie ul. Jagiełły. Tam właśnie dotarła seniorka, której zachowanie wskazywało na to, że się zagubiła. Losem starszej kobiety zainteresowali się mieszkańcy przebywający w pobliskim zakładzie fryzjerskim, którzy zaalarmowali policjantów. Do czasu przyjazdu interweniujących w tej sprawie dzielnicowych kobieta przebywał właśnie pod ich czujnym okiem.

Na szczęście starsza pani miała przy sobie dokumenty, dzięki temu policjanci poznali jej tożsamość. Zabrali kobietę do radiowozu i zawieźli do domu. Tam z telefonu kobiety skontaktowali się z jej synem, który przyjechał z Torunia i zaopiekował się swoją matką. Ta historia pokazuje, jak ważne jest byśmy nie byli obojętni na los innych. Czasem wystarczy nieco empatii, a ratunek nadchodzi w porę i zdarzenie ma szczęśliwy koniec.

Pomogli zagubionej kobiecie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się