:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Policjanci z Pakości zapobiegli tragedii 

Komunikaty Policja, Policjanci Pakości zapobiegli tragedii  - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Pakości, widząc, że rozmowa nie przynosi odpowiedniego rezultatu, postanowili działać. Odwrócili uwagę siedzącego na krawędzi mostu 27-latka, chwycili za ręce, a także ubranie i przeciągnęli za barierkę. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj (9.07.18) około 17.00 patrol z pakoskiego, pow. inowrocawski, komisariatu w składzie: asp. szt. Michał Kurczewski i sierż. szt. Adam Sojkowski pojechali w rejon ul. Inowrocławskiej, gdzie znajduje się most nad rzeką Noteć. Tam policjanci zastali mężczyznę, siedzącego na jego krawędzi. Zrezygnowany mówił, że chce skoczyć i nie umie pływać. Policjanci rozmawiali z desperatem i przekonywali, by tego nie robił. Niestety rozmowa nie skutkowała. Mundurowi postanowili działać. Odwrócili uwagę mężczyzny, złapali go za ręce oraz odzież i przeciągnęli za barierkę mostu. Wezwane pogotowie zabrało 27-latka na konsultacje medyczne. Tam też otrzymał fachową pomoc.

KPP

  

Policjanci z Pakości zapobiegli tragedii  komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl