:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Policjanci trzech komend działali na terenie powiatu inowrocławskiego

Zintegrowane działania na drogach przeprowadzili policjanci służby drogowej. Blisko połowa skontrolowanych kierowców przekroczyła dozwoloną prędkość.

Wczoraj (12.06) w godz. 14.00 – 22.00 na terenie powiatu inowrocławskiego odbyły się działania na drogach. Uczestniczyło w nich łącznie dziesięciu funkcjonariuszy z Inowrocławia, Żnina i Mogilna. Do  służby wykorzystano radiowozy, motocykle i pojazdy posiadające videorejestratory. Celem działań było w szczególności kontrolowanie, czy kierujący jadą z dopuszczalną prędkością. Na 116 kierujących, niestety blisko połowa (53) popełniła wykroczenia. Policjanci tylko w kilku przypadkach zastosowali pouczenia. Zdecydowana większość została ukarana mandatami karnymi.

- Na terenie powiatu inowrocławskiego w ciągu tylko czterech miesięcy tego roku doszło do 19 wypadków drogowych, w których zginęło 5 osób, a 21 zostało rannych. Doszło też do 731 kolizji. Poprawa bezpieczeństwa na drogach w ruchu drogowym pozostaje jednym z najważniejszych zadań realizowanych przez Policję – powiedział Naczelnik WRD inowrocławskiej Policji kom. Sebastian Górski.

KPP

Policjanci trzech komend działali na terenie powiatu inowrocławskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl