:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Policjanci skontrolowali punkty sprzedaży ryb

Legalność pochodzenia, sposób przechowywania i sprzedaży były przedmiotem kontroli punktów sprzedaży ryb. Kontrole prowadzili policjanci wraz z Państwową Strażą Rybacką. Wyniki kontroli były zadawalające. Jedną osobę pouczono.

Dziś  na inowrocławskich targowiskach policjanci i strażnicy rybaccy przeprowadzili kontrole miejsc sprzedaży ryb. Kontroli poddano legalność pochodzenia ryb, ale też sposób ich sprzedaży i przechowywania oraz faktury i dokumentację uprawniającą do handlu. Wszystko to dla dobra i zdrowia ludzi, by mieli pewność, co do źródła pochodzenia i nabywania żywności. W jednym przypadku służby pouczyły sprzedawcę z uwagi na brak pokrywy lodowej na śniętych rybach oferowanych do sprzedaży. W pozostałych przypadkach handel odbywał się prawidłowo. Działania przeprowadzili: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSR Pan Lech Tarnowski, strażnik Rafał Białkowski oraz dzielnicowi: st. asp. Marcin Błaszak i asp. Mariusz Grąźlewski.

KPP

Policjanci skontrolowali punkty sprzedaży ryb komentarze opinie

  • gość 2017-12-21 14:25:06

    Po supermarketach a nie na targ

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl