:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach

Wakacje trwają pełną parą, a pogoda zachęca do aktywnego korzystania z możliwości jakie daje lato. Kujawsko-pomorska Policja prowadziła w ubiegły weekend wzmożone działania na drogach. Udział w tym mieli także funkcjonariusze inowrocławskiej drogówki.

W miniony piątek policjanci przeprowadzali działania „Trzeźwy kierujący”. W ich ramach kilkunastu policjantów Wydziału Ruchu Drogowego KPP Inowrocław szczególną uwagę przywiązywało do stanu trzeźwości kierowców poruszających się po drogach. Łącznie przeprowadzili wówczas blisko tysiąc kontroli, w przypadku których ujawnili 4 przypadki jazdy „na podwójnym gazie”. W tych przypadkach kierowcom zatrzymywano prawa jazdy, a dodatkowo odpowiedzą oni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed Sądem.

Podczas soboty i niedzieli, w ramach akcji „Prędkość” policjanci dokonali 83 kontroli pojazdów i ujawnili 42 wykroczenia. W 3 przypadkach, kiedy kierowcy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50km/h, funkcjonariusze zatrzymywali prawa jazdy kierowcom. W dwóch sytuacjach sprawcy wykroczeń zostali ukarani mandatami, a w jednej skierowany został wniosek do sądu o ukaranie.

Policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach komentarze opinie

  • gość 2018-08-07 21:13:54

    Dbają to trochę duże słowo, jak na moje to próbują dziurę budżetową załatać... ale kierowcy sobie z tym radzą, yanosik wiecznie żywy

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl