:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Policja podsumowała działania „Prędkość”

Komunikaty Policja, Policja podsumowała działania „Prędkość” - zdjęcie, fotografia

Miniony weekend kończył sezon zimowych ferii. Na drogach można się było spodziewać zwiększonego ruchu. Dlatego policjanci prowadzili działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom oraz ograniczenie zdarzeń drogowych, zwłaszcza tych ze skutkiem śmiertelnym.

Wczorajsze (25.02) wzmożone działania prowadzone na terenie powiatu inowrocławskiego trwały od godz. 6.00 do godz. 22.00. Celem ich było egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości oraz eliminowaniu z dróg „piratów drogowych”. W ramach akcji funkcjonariusze prowadzili kontrole prędkości, zwłaszcza na głównych ciągach komunikacyjnych. Na terenie powiatu służbę pełniło łącznie 19 policjantów WRD, przemieszczających się i organizujących kontrole w 22 punktach. Mundurowi skontrolowali 173 pojazdy. 60 kierowców za przekroczenie dopuszczalnej prędkości ukaranych zostało mandatami karnymi.

Policja podsumowała działania „Prędkość” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się