:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C lekkie zachmurzenie

Początek serca grania na sportowo

Dzisiaj w Hali Widowiskowo-Sportowej w godz. 17-20  odbył się Kosmiczny Maraton Zumby, który zapoczątkował dwudniową edycję  Akcji Charytatywnej Serca Granie, imprezy gromadzącej fundusze na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.  

Maraton poprowadziły:  Agnieszka Wiśniewska, Paulina Kluczyńska, Magdalena Adamowska, Aleksandra Joanna Kowalczyk  i Magdalena Czekajewska-Wojciechowska.

Natomiast  jutro, czyli w niedzielę 15.04.  w Teatrze Miejskim o  godz. 17  odbędzie  się  kolejna, ósma już edycja  Koncertu Serca Granie.

W tym roku  organizatorzy Akcji  – Fundacja K-S-M Jesteśmy z Wami, Pedagodzy i Młodzież SPI oraz Kujawskie Centrum  Kultury  zapraszają na  KOSMICZNĄ edycję  Koncertu.

Jak zapewniają Organizatorzy, będzie rzeczywiście kosmicznie: na Rodziców, Dziadków, Ciocie i Wujków z dziećmi czekają: Rakieta Międzygalaktyczna, spotkanie z Astronomem, meteorytami, obserwacja teleskopowa korony słonecznej, Selfie z Obcym, loteria i koło fortuny, kosmiczne smakołyki  z  Kafejki  pod  Mgławicą czy Salonik Kosmetyczno-Fryzjerski Mała Wenus.

Gdy dołożyć do tego Pył z Drogi Mlecznej, Wodę Marsjańską i Wenusjańską oraz licytacje obrazów, przedmiotów ofiarowanych przez wybitne osobistości świata sportu, to szykuje się niezła ZabawaJ

Ukoronowaniem Kosmicznego Serca Grania będzie Występ Gwiazd Wieczoru:

Tancerzy ze Szkoły Tańca Adama Borzęckiego, Teatru Szkolnego ZPI w przedstawieniu

Mały Książę oraz ….  Recital  Mega Gwiazdy (która przybędzie z samego serca Galaktyki) –

 JARKA WISTA!

Dochód z Akcji przeznaczony zostanie dla Kacpra oraz  sprzęt rehabilitacyjny Biofeedbeck

Koncert poprowadzą: Aleksandra  Brejza, Elżbieta Piniewska oraz Grzegorz Kaczmarek.

 

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY – Wejściówki na Zumbę i na Koncert w cenie 10 zł –do nabycia przed wejściem.

Początek serca grania na sportowo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się