:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C lekkie zachmurzenie

Pijany kierowca BMW uciekał przed policją

Komunikaty Policja, Pijany kierowca uciekał przed policją - zdjęcie, fotografia

Patrol z Gniewkowa interweniował wobec uciekającego w BMW kierowcy. Policjanci zatrzymali go po kilkunastu minutach pościgu. Zatrzymany odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i za to, że nie wykonał polecenia zatrzymania się do kontroli. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci z Gniewkowa przesłuchali wczoraj (09.01) w charakterze podejrzanego o jazdę po alkoholu i niewykonanie polecenia policjantów do zatrzymania się. Zdarzenie rozegrało się na terenie gminy Gniewkowo wczorajszej nocy po północy.

Patrol policyjny dał sygnał do zatrzymania się kierującemu bmw w celach dokonania jego kontroli. Kierowca jednak nie myślał zatrzymać się, z piskiem opon zawrócił i zacząć ucieczkę. Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych rozpoczęli za nim pościg. Mężczyzna  jechał drogą, lasem, by potem szarżować samochodem po polach. Mundurowi zatrzymali kierującego po kilkunastu minutach pościgu. Mężczyzna był agresywny i utrudniał czynności podjęte przez patrol. Badanie alkomatem wykazało, że 44-letni mieszkaniec Gniewkowa miał ponad promil alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wczoraj (09.01) po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut dotyczący kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do policyjnej kontroli. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP


Pijany kierowca BMW uciekał przed policją komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl