:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Petycja - mieszkańcy przeciwni budowie masztu!

Społeczeństwo, Petycja mieszkańcy przeciwni budowie masztu! - zdjęcie, fotografia

Z inicjatywy Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Inowrocławia Magdaleny Łośko przy współudziale mieszkańców oraz zarządów wspólnot mieszkaniowych, odbyła się w ostatnich kilku dniach zbiórka podpisów pod petycją dotyczącą sprzeciwu wobec budowy masztu telekomunikacyjnego u zbiegu ulic Jana Molla i Emilii Plater w Inowrocławiu.

Wiceprzewodnicząca RMI Magdalena Łośko dzisiaj przesłała petycję do jej adresata - Starosty Inowrocławskiego. Pod petycją podpisało się blisko 700 mieszkańców.

W petycji mieszkańcy podkreślają, że sprzeciwiają się temu przedsięwzięciu z obawy o własne zdrowie (maszt emituje promieniowanie elektromagnetyczne). Ponadto lokalizacja tego typu budowli w odległości kilku metrów od najbliższego bloku mieszkalnego może przyczynić się również do spadku wartości mieszkań i okolicznych nieruchomości.

O petycji skierowanej do Starosty Inowrocławskiego został powiadomiony operator sieci planującej budowę masztu telekomunikacyjnego.

 

Z wyrazami szacunku,

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Inowrocławia

Magdalena Łośko


Petycja - mieszkańcy przeciwni budowie masztu! komentarze opinie

  • Tatiana90 - niezalogowany 2018-08-09 00:05:12

    Brawo mieszkańcy!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl