:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C lekkie zachmurzenie

Pełno spraw dla niepełnosprawnych

Nowy zawód, szkolenia, własna działalność gospodarcza? Na jakie możliwości dofinansowania z Programu Kapitał Ludzki mogą liczyć niepełnosprawni będzie się można dowiedzieć podczas czterech spotkań informacyjnych organizowanych przez Urząd Marszałkowski.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń udziału. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniach „Pełno spraw dla niepełnosprawnych" jest bezpłatny. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkania przede wszystkim osoby niepełnosprawne, a także ich opiekunów, oraz wszystkich innych zaangażowanych na rzecz osób niepełnosprawnych. Podczas spotkań będzie można uzyskać informacje o: warsztatach aktywizacji zawodowej i społecznej, doradztwie zawodowym, kursach i szkoleniach oraz wsparciu na założenie własnej firmy. Spotkania odbędą się: 17 marca we Włocławku, w Hotelu Riverside, ul. Piwna 3, 19 marca w Toruniu, w Hotelu Filmar, ul. Grudziądzka 45, 21 marca w Bydgoszczy, Hotelu Park, ul. Wrocławska 3, 25 marca w Grudziądzu, w Hotelu Energetyk, ul. Miła 2. Program spotkania tutaj. Początek o godz. 9.00, zakończenie spotkania o godz. 15.00. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego lub pod numerem telefonu 56 656 10 55. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkania są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2007- 2013.

Pełno spraw dla niepełnosprawnych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl