:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C lekkie zachmurzenie

Patrycja Zywert-Szypka jako Kalina Jędrusik

Kiedy: 2018-01-14 , godzina: 17:00 | Gdzie: Salonik Literacko-Artystyczny, ul. Kilińskiego 16

Koncerty, Patrycja Zywert Szypka Kalina Jędrusik - zdjęcie, fotografia

Kalina Jędrusik niczym Marylin Monroe łączyła w sobie talent wokalny i aktorski. Uwodziła spojrzeniem, zmysłowymi ustami, smukłą talią, biustem... Uwielbiała prowokować. Skandalizowała. Szokowała.

Piosenki „Bo we mnie jest seks”, „Na całych jeziorach ty” oraz „Mój pierwszy bal” (i wiele innych) na stałe weszły do kanonu muzyki popularnej i są nieustannie „odmładzane” przez nowe, oryginalne interpretacje współczesnych wokalistów.

Już 14 stycznia o godz. 17.00 w ramach 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Biblioteka Miejska zaprasza wszystkich do Saloniku Literacko-Artystycznego (ul. Kilińskiego 16) na  recital-monodram pt. „Patrzę na Ciebie”, w którym w rolę Kaliny wcieli się aktorka i wokalistka jazzowa, Patrycja Zywert-Szypka. Szczytny cel i spora dawka muzyki to gwarancja dobrej zabawy w styczniowe, niedzielne popołudnie.

 

BEZPŁATNE wejściówki na wydarzenie można odbierać w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16).

BM

Patrycja Zywert-Szypka jako Kalina Jędrusik komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się