:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C lekkie zachmurzenie

Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach

Społeczność Przedszkola nr 14 w Inowrocławiu błyskawicznie zareagowała na apel „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”.

Szybki zryw szczerych serc całych rodzin  sprawił, że w progach Muzycznej Krainy pojawiły się liczne podarki. Zbiórka darów cieszyła wszystkich, którzy byli świadkami zaangażowania się dzieci, rodziców i pracowników. Z zainteresowaniem czytano plakaty i ze wzruszeniem zapoznano się z ideą tej akcji. W towarzyszących przedsięwzięciu rozmowach ludzi dobrego serca z czułością i podziwem mówiono o Rodakach na Kresach, którzy są wierni tradycjom narodowym, cechują się głębokim patriotyzmem i na co dzień myślą o Polsce.

Koordynatorem zbiórki w Muzycznej Krainie była Gabriela Paternoga, która zadbała o przekazanie zebranych darów do siedziby oddziału NSZZ Solidarność w Inowrocławiu przy ul. Królowej Jadwigi 42.  

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy w Muzycznej Krainie pozostawili kawałek swojego dobrego serca dla Polaków na Litwie.

J.M.

 


Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się