:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C słabe opady deszczu

Otrzęsiny klas pierwszych w Mechanie!

ponadgimnazjalne, Otrzęsiny pierwszych Mechanie! - zdjęcie, fotografia

W dniu święta ucznia i po trzech miesiącach ciężkiej nauki pierwszaki z Mechana zostały zaprzysiężone i wstąpiły w szeregi uczniów szkoły. Nie było to dla nich łatwe zadania i do dzisiejszego dnia pod czujnym okiem swoich wychowawców szykowali się do "chrztu".

Nawiązując do siedemdziesięciolecia naszej szkoły "Świeżaki" musiały przygotować prezentację klasy w wylosowanych dziesięcioleciach. I tak zostaliśmy przeniesieni do lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych. Po konkurencjach sprawnościowych, potyczkach umysłowych i pokazaniu swych talentów artystycznych otrzęsiny wygrała klasa I g pod opieką wychowawcy Mariusza Łukasiewicza. Imprezę przygotowała klasa II g, która w ubiegłym roku zdobyła pierwsze miejsce. Scenariuszem i przeprowadzeniem imprezy zajął się Mateusz Węglewski. Dyrekcja szkoły uświetniła imprezę zasiadając w Jury. Panie Magdalena Przybysz i Beata Fengler czuwały nad przebiegiem Otrzęsin. 

Otrzęsiny klas pierwszych w Mechanie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się