:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Odpowiedzą za pobicie

Sprawy kryminalne , Odpowiedzą pobicie - zdjęcie, fotografia

Sprawa zaczęła się od tego, że jeden z pojazdów, drugiemu zajeżdżał drogę, a potem „ściągnięte” posiłki, włączyły się w konflikt. Policjanci z Kruszwicy zatrzymali łącznie dziewięć osób, które usłyszały zarzut pobicia. Całej grupie grozi kara do 3 lat więzienia.

Wczoraj (09.04) mundurowi z Kruszwicy i Inowrocławia doprowadzili do oskarżyciela dziewięciu zatrzymanych w wieku od 18 do 37 lat. Musieli oni tłumaczyć się z zajścia, do którego doszło pod Kruszwicą (07.04) czyli  minionej soboty.

Na trasie ze Strzelna do podkruszwickich Kraszyc, wyprzedzały się dwa pojazdy, marki Renault i Audi. Jeden drugiemu zajeżdżał drogę, co w efekcie stało się przyczyną dalszego konfliktu. Gdy tylko samochody zatrzymały się w m. Kraszyce, doszło do sprzeczki między czterema podróżującymi nimi osobami. Na miejsce konfliktu niebawem nadjechały kolejne dwa samochody, a ich pasażerowie okazali się sprzymierzeńcami jadących audi. Dwaj mężczyźni, którzy jechali renaultem, zostali  wówczas zaatakowani przez dziewięciu napastników. Bili oni ich i kopali po całym ciele. Na miejscu interweniowało kilka patroli policyjnych, co skutkowało zatrzymaniem wszystkich dziewięciu agresywnych osób.

Cała grupa trafiła do policyjnego aresztu. Wszyscy usłyszeli zarzut pobicia. Policja wnioskowała o areszty tymczasowe dla wszystkich zatrzymanych. Decyzją oskarżyciela napastnicy zostali objęci policyjnym dozorem. Mają też zakaz zbliżania się do poszkodowanych i zakaz opuszczania kraju. Za pobicie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP

Odpowiedzą za pobicie komentarze opinie

  • gość 2018-04-10 23:09:41

    Treść komentarza...

Dodajesz jako: Zaloguj się