:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 20°C
powietrze B. dobre

Odbyły się XV Mistrzostwa Tańca Towarzyskiego Przedszkolaków

edukacja, Odbyły Mistrzostwa Tańca Towarzyskiego Przedszkolaków - zdjęcie, fotografia
Portal Inowrocław 12/06/2014 21:01

W czwartek 12 czerwca 2014 r. na parkiecie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu odbyły się XV Mistrzostwa Tańca Towarzyskiego Przedszkolaków podczas, których można było podziwiać tańce w wykonaniu przedszkolaków. Łącznie wystąpiła 326 przedszkolaków.

Inauguracyjnym tańcem oczywiście był Polonez w wykonaniu wszystkich tancerzy. Prezentacja tańców dała 340-stu przedszkolakom w wieku od 4 do 6 lat satysfakcję z nabytych umiejętności jak również wskazała innym atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu. W mistrzostwach wzięły udział: cztery placówki z Przedszkola nr 14 "Muzyczna Kraina", Przedszkole Niepubliczne "Pod Tęczą", Przedszkole nr 4 "Słoneczko", Przedszkole Niepubliczne "Krasnal", Przedszkole Niepubliczne "Mis", Przedszkole Niepubliczne "Smyk". Organizatorami mistrzostw są Przedszkole nr 14 "Muzyczna Kraina" oraz Przedszkole Niepubliczne "Pod Tęczą". Wyniki: 1. Mistrzowie WALCA ANGIELSKIEGO - Miłosz Warda, Nadia Grykałowska (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą”) 2. Mistrzowie WALCA WIEDEŃSKIEGO – - Filip Woźniak, Michalina Helińska (Przedszkole nr 14 „Muzyczna Kraina” ul. Ducha) 3. Mistrzowie SAMBY - Miłosz Warda, Nadia Grykałowska (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą” ) 4. Mistrzowie CHA-CHY - Maria Klarys, Alicja Wierzchowska (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą” ) 5. Mistrzowie JIVA - Alicja Lewandowska, Zuzanna Szlachetka (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą”) 6. Mistrzowie POLKI - Jakub Glanowski, Hanna Szymańska (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą” ) Mistrzowie za wszystkie tańce w kategorii – pary turniejowe I miejsce - Miłosz Warda, Nadia Grykałowska (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą”) II miejsce - Alicja Lewandowska, Zuzanna Szlachetka (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą”) III miejsce - Jakub Glanowski, Hanna Szymańska (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą”) IV miejsce - Maria Klarys, Alicja Wierzchowska (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą”) V miejsce - Michał Jabłoński, Julia Jagodzińska (Przedszkole Niepubliczne „Miś”) VI miejsce - Julia Krawczyk, Karolina Komar (Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą”)

Odbyły się XV Mistrzostwa Tańca Towarzyskiego Przedszkolaków komentarze opinie

  • piłkarz - niezalogowany 2014-06-25 14:55:35

    .........a ja się piłką nożną nie interesuje

  • mucha 22 - niezalogowany 2014-06-19 12:56:39

    W pełni popieram opinie o turnieju.Sama jestem nauczycielem i nic gorszego jak organizator zbiera wszystkie nagrody.Należ zadać pytanie dla kogo turniej i sukcesy.Współczuję dzieciom tańczącym na końcu i z góry skazani na porażkę.Jak można w taki sam sposób oceniać dzieci przygotowane przez trenera z dziećmi przygotowanymi przez nauczyciela w ramach edukacji przedszkolnej!Dlaczego nie zrobiono dwóch kategorii?!Zastanawiam się czy to był turniej dla dzieci?Co wniósł dla organizatorów i miasta?Proponuję zastanowić się nad sensem organizacji tego turnieju w następnym roku.

  • mk - niezalogowany 2014-06-16 21:01:54

    bezstronny- sprawdź w słowniku słowo amator! klasa turniejowa G na pewno nie mieści się w tej kategorii!

  • dg - niezalogowany 2014-06-16 18:33:19

    Fajnie ze przedszkole Pod Tęcza zgarnelo wszystko, ciekawe kto uczy tam tańczyć bo ma mocne plecy



  • bezstronny - niezalogowany 2014-06-15 15:28:09

    Drogie mamusie. Tak już ten świat jest zbudowany,by osiągać sukcesy trzeba zacząć od wczesnego dzieciństwa! Macie pretensje,że Wasze dzieci nie zajęły czołowych miejsc. Zapewne nie potrafią jeszcze tak tańczyć, by na nie zasłużyć.To bardzo prosta zasada.Ktoś jest na podium i ktoś zastanawia się dlaczego nie ja! Nie ujęły swoim tańcem jury.Uczeń , który uczy się prywatnie, to też amator. Impreza była fantastyczna i liczę na jeszcze w przyszłym roku!!!

  • widz - niezalogowany 2014-06-14 20:34:27

    Dzieci na podium w profesjonalnych butach do tańca towarzyskiego! ale jaja ha ha ha, KPINA!

  • dg - niezalogowany 2014-06-14 15:13:34

    Prowadząca powinna mieć zakaz pracy z dziećmi.
    Pozdro dla mk

  • mk - niezalogowany 2014-06-14 12:14:03

    wszystkie poniższe komentarze są w pełni uzasadnione! to była farsa, kpina! urządzili sobie Państwo turniej i sami przydzielili sobie nagrody! wygrały dzieci,które tańczą prywatnie od kilku lat a miał to być turniej amatorski?! organizacja poniżej krytyki- Pani trenerka a zarazem jedna z współprowadzących...z takim podejściem nie powinna się zbliżać do dzieciaczków! masakra!

  • amen - niezalogowany 2014-06-13 14:45:22

    tak się robi prywatny biznes za państwowe pieniądze! a wszyscy biją brawo... :(

  • Obserwator - niezalogowany 2014-06-13 10:02:58

    Moim zdaniem ta impreza to zwykła farsa wyjęta z barejowskich komedii.
    "Królowa jest tylko jedna" - organizator zabiera wszystkie tytuły. Czyżby reszta uczestników stanowiła tylko tło ? Panie Prezydencie i co Pan na to ? Czy nie żal tak honorowego patronatu?
    Dzieciom na pewno było przykro , bo mało że bardzo zmęczone to jeszcze bez uznania!!! O komentarzach czekających rodziców nawet nie wspomnę!

  • pytanie - niezalogowany 2014-06-13 09:17:01

    Czy w amatorskim turnieju powinny brać udział klubowe pary (klasa G) i wygrywać taką imprezę?

  • rodzic - niezalogowany 2014-06-12 23:22:05

    Jeśli ten turniej miał pokazać jak obecnie są dyskryminowane publiczne przedszkola to w 110% to się udało!!!! Wyniki mówią same za siebie.

  • widz - niezalogowany 2014-06-12 23:18:24

    Rzeczywiście szkoda 6-latków, którzy się strasznie wymęczyli, wynudzili zanim nadeszła ich kolej. A jak już tańczyli to był straszny bałagan poza parkietem. Jednak nie ma co się dziwić każdy miał już serdecznie dosyć upalnej hali

  • obecna - niezalogowany 2014-06-12 22:54:05

    Te "mistrzostwa" to chyba jakaś pomyłka??? Kto pozwala na usadzenie dzieci przedszkolnych przez 3 godziny na występ trwający 2 min?Czy nikt nie zan przepisów higieniczno-sanitarnych? Czy pani prowadzaca pozostała w czasach głębokiej komuny???

  • matka - niezalogowany 2014-06-12 22:21:50

    powiem krótko ...jak dla mnie ....za długo rozwlekłe poplątane ...organizacja ...kiepska....bałagan

Dodajesz jako: |