:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Odbył się XIV Festiwal Muzyki przedszkolaków

W czwartkowe przedpołudnie w teatrze miejskim odbył się już po raz XIV Festiwal Muzyki, którego organizatorem jest Przedszkole nr 14 "Muzyczna Kraina" w Inowrocławiu.

Festiwal Muzyczny adresowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym w celu rozwijania uzdolnień wokalnych i tanecznych. W założeniach organizatorów impreza ma wzbudzać zainteresowania muzyczne, zachęcać dzieci do prezentowania swoich umiejętności, jak również uczyć odbioru kultury i zachowania w miejscach publicznych.

Na scenie zaprezentowały się: Przedszkole nr 14 "Muzyczna Kraina" ul. Poznańska, Przedszkole nr 2 "U Jasia i Małgosi", Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 9 im M. Skłodowskiej- Curie, Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi "Słoneczko", Przedszkole nr 20 "Kujawskie Dzieci", Przedszkole Niepubliczne " U Natalki i Kubusia" ul. Roosevelta, Przedszkole Niepubliczne "Miś", Przedszkole Niepubliczne " U Natalki i Kubusia u. Kasztelańska, Przedszkole Niepubliczne "Pod Tęczą", Przedszkole Niepubliczne , "Krasnal", Przedszkole Niepubliczne "Duszek", Przedszkole Niepubliczne "U Natalki i Kubusia" ul Kilińskiego, Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka, Przedszkole Niepubliczne "Smyk", Przedszkole nr 14 "Muzyczna Kraina" ul Św. Ducha, Przedszkole nr 14 "Muzyczna Kraina" ul Jacewska, Przedszkole nr 14 "Muzyczna Kraina" ul. M. Skłodowskia-Curie.

 

 

 

 


Odbył się XIV Festiwal Muzyki przedszkolaków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się