:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Odbył się III Festiwal Lawendy na Kujawach

7 lipca w Leszczach odbył się III Festiwal Lawendy na Kujawach pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Złotniki Kujawskie Witolda Cybulskiego.

Tym razem Lovenda Kujawska i Stowarzyszenia „Nowa Para Butów” i „Czarnoziem na Soli” przygotowały dla gości takie atrakcje, jak: warsztaty lawendowe z prezentacja poświęconą lawendzie i jej właściwościom oraz pokazem destylacji olejku lawendowego, warsztaty bukieciarskie i fusetkowe oraz NOWOŚĆ! warsztaty aromaterapii prowadzone przez Margo Biernacką z Labotaniki, a także prelekcja poświęcona zastosowaniu lawendy w ziołolecznictwie Reginy Łuski profesjonalnej zielarki i fitoterapeutki. Ponadto wyruszyli na spacer po plantacji,  można było skorzystać z relaksującego masażu w lawendzie dzięki Yasumi – Instytutowi Zdrowia i Urody i wziąć udział w konkursach.

Tradycyjnie nie zabrakło regionalnych przysmaków przygotowanych przez lokalne koła gospodyń oraz strefy dzieci, w której mali uczestnicy festiwalu mogli wykonać samodzielnie lampiony wysłuchać lokalnych legend w ciekawej aranżacji, a także wziąć udział w zabawach z klaunem, warsztatach ornitologicznych i wielu innych atrakcjach.

Odbył się III Festiwal Lawendy na Kujawach komentarze opinie

  • gość 2018-07-20 12:09:14

    Na pewno uczestnicy byli zadowoleni z atrakcji jakie przygotowali do niech http://dziecioland.pl/atrakcjedladzieci/klaun/

Dodajesz jako: Zaloguj się