:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Obozy językowe dla młodzieży – skuteczna nauka

Zagraniczne obozy językowe cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego – najskuteczniejszą metodą nauki języka obcego jest praktyka; używanie poznanych słów i zwrotów w codziennym życiu. W przypadku języka angielskiego mamy też dodatkowe ułatwienia. Dziecko może go poznawać przez oglądanie filmów czy słuchanie muzyki, ale wciąż jest to tylko bierna nauka. Dlatego świetnym rozwiązaniem są wyjazdowe kursy językowe. Londyn oferuje ich mnóstwo, a oprócz lekcji gwarantuje świetną zabawę.

Przełamanie bariery językowej

Jedną z największych przeszkód, jakie podczas nauki języka napotykają uczniowie, jest bariera przed swobodnym wypowiadaniem się. Często występuje ona mimo świetnego opanowania gramatyki i słownictwa. Jak sobie z tym poradzić? O ile małe dzieci posiadają stosunkowo małą barierę komunikacyjną i z łatwością porozumiewają się z rówieśnikami nawet w obcym języku, o tyle z biegiem czasu uczniom zaczyna to sprawiać coraz większą trudność.

Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest skok na głęboką wodę, czyli wszelkiego rodzaju wyjazdy na kursy językowe. Londyn jest w tym przypadku świetnym wyborem – dziecko przyswaja język nie tylko podczas lekcji, ale i po nich. W dodatku, poznaje konstrukcje w naturalnych rozmowach – w sklepach, na ulicy, ale też rozmawiając z rówieśnikami z innych krajów. Zagraniczny kurs gwarantuje pełne doświadczenie językowe. Kursanci zdecydowanie łatwiej pokonują barierę mówienia, kiedy są otoczeni językiem i zaczynają posługiwać się nim o wiele swobodniej.

Międzynarodowe towarzystwo

Wielu rodziców przed wyborem kursu rozważa, jaka jego forma będzie najlepsza. Dotyczy to nie tylko miejsca wyjazdu, ale i rodzaju grupy. Ta złożona z polskich kursantów może wydawać się najlepszym wyborem z tego względu, że dziecko będzie miało ułatwioną komunikację z pozostałymi kursantami. Jednak takie rozwiązanie może negatywnie wpłynąć na doskonalenie umiejętności językowych – uczniowie po lekcjach przez większość czasu będą posługiwać się językiem polskim.

 

Grupa międzynarodowa to gwarancja szybkich postępów w nauce. Kursanci poznają rówieśników z całego świata,dzięki czemu kontakt z językiem trwa przez 24 godziny na dobę. Grupy międzynarodowe to również jedyna w swoim rodzaju okazja na kontakt z wieloma kulturami, a także znajomości, które mogą zaowocować w przyszłości wieloma odległymi, zagranicznymi podróżami.

Kursy językowe Londyn – co poza nauką?

Nauka, zarówno dla dzieci, jak i dla młodzieży, jest najbardziej efektywna wtedy, kiedy jest połączona z rozrywką. Nie możemy zapominać, że wakacje to przede wszystkim czas odpoczynku, więc obóz językowy powinien być dla dzieckaprzyjemnością. Dlatego kursy językowe to nie tylko spotkania w klasach, ale również poznawanie lokalnej kultury, tradycji i mieszkańców. Dobrze, żeby oferta wyjazdu zapewniała aktywne spędzanie czasu wolnego.

 

Wybierając taką lokalizację, jak Londyn, uczeń z pewnością nie będzie się nudził. To pełne różnorodności miasto jest stolicą nauki, kultury i biznesu. Kursanci podczas wyjazdu będą mogli zwiedzić takie kultowe miejsca, jak Pałac Buckingham, Trafalgar Square i zrobić zdjęcie pod Big Benem. Warto sprawdzić, jaką ofertę zajęć pozalekcyjnych oferują interesujące nas kursy językowe. Londyn http://smiletrips.pl/kursy-dla-doroslych/kursy-angielskiego-za-granica/kursy-angielskiego-w-anglii/szkola-angielskiego-w-greenwich-w-londynie/ będzie świetnym wyborem dla młodzieży, która chce spędzić wakacje aktywnie – ucząc się i poznając nowe kultury.

Obozy językowe dla młodzieży – skuteczna nauka komentarze opinie

  • gość 2018-02-12 12:50:56

    Dobra sprawa taki obóz, w zeszłym roku syn był w Londynie z kochamwakacje. Nauczył się dużo, osłuchał się języka i lepiej mu teraz idzie. Nie ma bariery językowej. Nie oszukujmy się angielski jest potrzebny

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl