:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C lekkie zachmurzenie

O odpowiedzialności i emocjach z Policją

Policjanci z Inowrocławia spotkali się wczoraj z uczniami Szkoły Podstawowej w Jaksicach. Funkcjonariusze przeprowadzili warsztaty dla uczestników spotkania, podczas których poruszyli tematykę odpowiedzialności nieletnich oraz kontroli nad własnymi emocjami.

Asp. szt. Izabella Drobniecka oraz st. sierż. Michał Parzyszek rozmawiali z młodzieżą z klas IV, V i VI o problemach młodzieży w ich wieku. Przedstawili oni tematykę demoralizacji oraz odpowiedzialności nieletnich za niewłaściwe zachowanie, zarówno w szkole, jak i poza nią. Podczas zorganizowanych przez funkcjonariuszy warsztatów dzieci omawiały, jakie według nich mogą być przyczyny i rodzaje agresji. W trakcie dyskusji młodzi ludzie mogli dowiedzieć się także w jaki sposób sobie z emocjami radzić i je kontrolować. Uczniowie chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w tym zakresie.

Na zakończenie spotkania młodzież mogła wykazać się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa – tej właśnie zdobytej oraz posiadanej już wcześniej. Najbardziej aktywnym uczestnikom policjanci wręczyli odblaski.

KPP

O odpowiedzialności i emocjach z Policją komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się