:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

O autyzmie w KINOMAX

Kiedy: 2018-04-26 , godzina: 18:00 | Gdzie: Kinomax

zdrowie, autyzmie KINOMAX - zdjęcie, fotografia

Każdego roku Niebieskiemu Biegowi Świadomości towarzyszą różne formy zbliżenia do problemu autyzmu - są to konferencje, panele dyskusyjne, wykłady, spotkania ze specjalistami, itp. W tym roku organizatorzy biegu zapraszają na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Kinomax, 26 kwietnia o godz. 18.00.

Punktem wyjścia do dyskusji będzie film "Normalny autystyczny film" (reż. Miroslaw Janek) - obraz, który zdobył sporo nagród dla najlepszego dokumentu w 2016 roku. Reżyser ilustruje tezę, której wciąż nie dostrzega się w życiu społecznym - brzmi ona, że autyzm nie jest chorobą; to raczej inny sposób funkcjonowania umysłu. Problemem jest też fakt, iż odmienność autystów postrzegana jest nadal z perspektywy schorzenia, a nawet dewiacji, a nie wyjątkowości.

Organizatorzy 6. Niebieskiego Biegu Świadomości- Centrum Rozwoju i Terapii ASPIRO, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Galeria Solna serdecznie zapraszają rodziców, nauczycieli, młodzież i kinomanów.

Ł.O.

O autyzmie w KINOMAX komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl