:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Nowi partnerzy i nowe zniżki z Kartą Inowrocławianina

Społeczeństwo, partnerzy zniżki Kartą Inowrocławianina - zdjęcie, fotografia

Przedstawiciele trzech kolejnych firm na mocy podpisanego dziś porozumienia, dołączyli do projektu Karty Inowrocławianina. Mieszkańcy mogą już korzystać ze zniżek w kilkudziesięciu miejscach, w przeróżnych branżach.

Program Karta Inowrocławianina działa od stycznia 2017 r. i cieszy się dużym powodzeniem. Obecnie posługuje się nią niespełna 5400 mieszkańców. Zniżki w jej ramach oferuje już 47 firm i instytucji, w różnych branżach: odzieżowej, gastronomicznej, sportowej, komputerowej, farmaceutycznej czy narzędziowej.

- Bardzo się cieszę, że Karta Inowrocławianina jest projektem, który cały czas się rozwija, a mieszkańców zauważających korzyści z posiadania karty jest coraz więcej. Znów mamy różnorodność usług, wśród nowych partnerów. Inowrocławianie mają pomysły na rozwój swoich firm w mieście i bardzo mnie to cieszy – przyznaje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Od dzisiaj posiadacze Karty Inowrocławianina będą mogli skorzystać z nowych rabatów:

  • 15 % zniżki na zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii w „NIKA MEDICA” Weroniki Grzegorczyk (ul. Mikołaja Reja 10 w Inowrocławiu),

  • 20 % zniżki na przejazdy meleksem po Parku Solankowym i Inowrocławiu, które oferuje Halina Kijak (bilet przejazdu - Solanki (ok. 40 min) cena za cały bilet 10 zł/os. cena z  kartą 8 zł, bilet przejazdu -  miasto (ok. 70 min) cena za cały bilet 25 zł/os. cena z kartą 20zł),

  • swoje zniżki oferuje również „Salon Audiofon” (ul. Farna 5 w Inowrocławiu):
    25 % zniżki na zakup baterii, filtrów i akcesoriów pielęgnacyjnych oraz bezpłatna diagnostyka słuchu, bezpłatne wizyty domowe, bezpłatne dopasowanie aparatów słuchowych i konsultacja audioprotetyczna oraz bezpłatne wypożyczenie aparatów słuchowych na okres testowy.

  • UM


Nowi partnerzy i nowe zniżki z Kartą Inowrocławianina komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl