:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Norwegia - Islandia 2:0 na inowrocławskim stadionie

Zakończyło się pierwsze spotkanie reprezentacji kobiet do lat 19 w turnieju Elite Round na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków, który jest eliminacją do Mistrzostw Europy Szwajcaria 2018 w piłce nożnej. O godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Polska - Grecja, wstęp bezpłatny.

Norwegia - Islandia 2:0 (2:0)

Rywalami „biało - czerwonych” są: Norwegia, Islandia i Grecja. Turniej Elite Round odbywa się w dniach 5-11 czerwca w Polsce. Spotkania rozegrane zostaną na boiskach województwa kujawsko - pomorskiego. Najgroźniejszym rywalem Polek będą Norweżki, które w przeszłości trzykrotnie grały w finale mistrzostw Europy. Finał Mistrzostw Europy kobiet U – 19 odbędzie się w Szwajcarii w dniach od 18 do 30 lipca br. Zagrają gospodarze oraz 7 zespołów wyłonionych z fazy Elite Round. W grupie A mistrzostw Europy zmierzą się Szwajcaria, Hiszpania, Francja oraz zespół, który awansuje z grupy 1 (polskiej) Elite Round. W grupie B zagrają Holandia, Dania, Niemcy i Włochy. Zapraszamy na inowrocławski stadion.

Norwegia - Islandia 2:0 na inowrocławskim stadionie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl