:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Noc Bibliotek w „Tajemniczym Ogrodzie”

Kiedy: 2018-05-19 , godzina: 18:00 | Gdzie: Tajemniczy Ogród, ul. Kilińskiego 16

Spotkania, Bibliotek „Tajemniczym Ogrodzie” - zdjęcie, fotografia

Tegoroczny cykl imprez organizowanych pod szyldem „Tydzień Bibliotek” obchodzony pn. „(Do)wolność Czytania” zwieńczy Noc Bibliotek, która odbędzie się w sobotę 19. maja br.

Biblioteka Miejska przygotowała wiele atrakcji na ten wieczór zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Oddział dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” zaprasza dzieci od 3. roku życia na spektakl teatralny pt. „Błażej w garderobie, czyli przygoda w Szafolandii” w wykonaniu aktorów z Teatru FRAJDA z Torunia, który rozpocznie się o godz. 18.00. Następnie przeprowadzone zostaną warsztaty plastyczno-scenograficzne dla dzieci od 7. roku życia. Dalsza część wieczoru upłynie pod znakiem kina w stylu retro. Ponadto przez cały wieczór będzie można bezpłatnie zapisać dziecko do biblioteki! Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy osobiście w Oddziale dla Dzieci przy ul. Kilińskiego lub telefonicznie pod nr tel (52) 352 72 37.

BM


Noc Bibliotek w „Tajemniczym Ogrodzie” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl