:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Nielegalny towar pod Pakością przechwyciła Policja

Sprawy kryminalne , Nielegalny towar Pakością przechwyciła Policja - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Inowrocławia ujawnili papierosy i tytoń bez akcyzy. Ich posiadacz usłyszał już zarzut z kodeksu karnego skarbowego.

Inowrocławscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją uzyskali informację o mieszkańcu gminy Pakość, który miał posiadać nielegalny towar. Mundurowi wkroczyli wczoraj (12.02) na teren jego posesji i przeszukali ją. Szybko potwierdzili podejrzenia. W garażu znaleźli ukryte papierosy i krajankę tytoniową bez wymaganych polskich znaków akcyzy. Do sprawy zostało zabezpieczonych 80 paczek papierosów i blisko 13 kg krajanki.
64-letni mężczyzna usłyszał zarzut z kodeksu karnego skarbowego. Mieszkaniec gminy swoją działalnością chciał oszukać skarb państwa na ponad 14 tys. zł. Może spodziewać się teraz kary grzywny, kary pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tych kar łącznie.

Nielegalny towar pod Pakością przechwyciła Policja komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl