:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Nie widział znaku STOP

Komunikaty Policja, widział znaku - zdjęcie, fotografia

Wnioskiem do sądu celem orzeczenia zakazu prowadzenia pojazdów i zatrzymaniem prawa jazdy, zakończyła się interwencja policyjna na miejscu kolizji drogowej.

W Inowrocławiu na ul. Staroznańskiej i Budowlanej wczoraj (25.02) kierujący mazdą nie zastosował się do znaku B20 czyli STOP. Nie udzielił on pierwszeństwa przejazdu, co skutkowało zderzeniem z pojazdem marki vw passat.
Jadącemu samochodem marki Mazda policjanci zatrzymali prawo jazdy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, skierowali też wniosek do sądu celem orzeczenia zakazu prowadzenia pojazdów wobec kierującego.


Nie widział znaku STOP komentarze opinie

  • Mirela - niezalogowany 2018-02-27 09:41:00

    Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze oferty :) Więcej informacji pod nr 570-660-876.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl