:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Największy lokalny networking połączył przedsiębiorców

21.06.2018 r., w Restauracji Saline w Inowrocławiu, odbył się Dzień Gościa Grupy BNI Future. Spotkanie umożliwiło ponad 100. przedsiębiorcom wzajemne poznanie i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Wczesnym rankiem, przedsiębiorców, ekspertów i specjalistów z różnych branż połączyła rozmowa. Spotkanie było okazją do zawiązania relacji między firmami, pozyskania sprawdzonych dostawców i wykonawców usług, rozszerzenia sieci kontaktów biznesowych, w różnych branżach.

Głównym punktem agendy wydarzenia, była część oficjalna spotkania, którą poprowadziła Koordynator ds. Rozwoju grupy BNI Future, Patrycja Hamadi. Zgromadzeni na sali przedsiębiorcy mieli szansę dowiedzieć się, jak skuteczny i sprawdzony system dawania i otrzymywania rekomendacji biznesowych proponuje swoim członkom BNI.

15 grudnia 2016 r. grupa BNI Future uroczyście zainaugurowała swoją działalność. Od tego dnia, członkowie spotykają się regularnie, w każdy czwartek, aby wspólnie wzmacniać i rozwijać swoje firmy poprzez rekomendacje biznesowe, co zapewnia zysk i mocną pozycję w społeczności lokalnej. Przypomnijmy, że BNI (ang. Business Network International) to organizacja zrzeszająca przedsiębiorców, menadżerów, ludzi biznesu.

Aktualnie BNI Future poszukuje do współpracy firm działających w obszarach: dotacji unijnych, montażu monitoringu i alarmów, projektowania i utrzymywania ogrodów, firmy deweloperskiej, sklepu odzieżowego, salonu optycznego, szkoły językowej, sali zabaw dla dzieci, myjni samochodowej.

Wszystkich  przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w spotkaniu grupy BNI Future, zapraszamy do kontaktu z Biurem Regionalnym BNI, adres mailowy [email protected] lub nr tel. 534 051 005. Czwartkowe spotkania odbywają się w Restauracji Saline, ul. Solankowa 17 w Inowrocławiu, o godz. 6.45. Więcej informacji: www.facebook.com/BNIFutureInowroclaw

Największy lokalny networking połączył przedsiębiorców komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się