:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Najlepszym scrabblistą okazał się zawodnik z Poznania

Inne, Najlepszym scrabblistą okazał zawodnik Poznania - zdjęcie, fotografia

Dwa dni grali zawodnicy podczas XXII Ogólnopolskich Mistrzostw Ziemi Kujawskiej w Scrabble-Inowrocław 2018 r. rozgrywanych w Klubie Kopernik Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu.

Patronat honorowy nad zawodami pełnili: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki i Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

W zawodach wzięło udział 42 graczy z różnych stron Polski ( Warszawa, Kołobrzeg, Poznań, Gdynia, Szczecin, Reda, Bydgoszcz, Ostróda, Włocławek, Świnoujście i inne). Sędzią zawodów z ramienia Polskiej Federacji Scrabble był Sławomir Zabawa. Inowrocław reprezentowało 6 osób.

I miejsce zajął Dawid Pikul z Poznania. Drugi był Jacek Mańko również z Poznania. Na trzecim miejscu uplasował się Michał Alabrudziński z Włocławka, który jednocześnie okazał się najlepszym zawodnikiem reprezentującym Kujawy. Najlepszym Inowrocławianinem okazał się Dawid Adamczyk. Najlepsza kobietą okazała się Małgorzata Deszczyńska z Warszawy, która zajęła 5. miejsce. Lista nagród była imponująca. Główna nagrodę-telewizor Samsung ufundowało Miasto Inowrocław. Organizatorzy składają wszystkim sponsorom serdeczne podziękowania.

GK


Najlepszym scrabblistą okazał się zawodnik z Poznania komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl