:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C słabe opady deszczu

Nadgoplański Park Tysiąclecia zaprasza

turystyka, Nadgoplański Tysiąclecia zaprasza - zdjęcie, fotografia

Nadgoplański Park Tysiąclecia w Kruszwicy serdecznie zaprasza na spotkanie z przedstawicielem Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Inowrocławiu, które odbędzie się we wtorek, 28 listopada, o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej siedziby Parku przy ul. Wodnej 9.

Tematem spotkania będzie oferta bezzwrotnych dotacji na tworzenie nowych miejsc pracy w podmiotach ekonomii społecznej (spółdzielnie socjalne, jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, stowarzyszenia, fundacje, parafie i in.). Wysokość wsparcia wynosi maksymalnie do 24.000,00 zł na każde utworzone miejsce pracy w przedsiębiorstwie społecznym. Przykładowo na 5 utworzonych miejsc pracy można otrzymać nawet 120.000,00 zł dotacji. Ponadto oferowane jest wsparcie pomostowe przez 6 miesięcy, a w uzasadnionych przypadkach nawet 12, w wysokości maksymalnej do 2000,00 zł miesięcznie na każde utworzone miejsce pracy. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza przedstawicieli organizacji pozarządowych, parafii, jednostek samorządu terytorialnego, Rad Gminy i Powiatu, sołectw, ochotniczych straży pożarnych oraz osób fizycznych, rozważających skorzystanie z bezzwrotnych dotacji (np. poprzez utworzenie spółdzielni socjalnych). Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej jest prowadzony przez Fundację Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu i Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy. Oferowane wsparcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nadgoplański Park Tysiąclecia zaprasza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się