:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Nabór do żłobka Gucio – 800,00 zł dofinansowania

przedszkola, Nabór żłobka Gucio dofinansowania - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy rodziców nie mających pracy jak i zamierzających wrócić do pracy do Niepublicznego Bezpłatnego Żłobka GUCIO w Inowrocławiu przy ul. Najświętszej Marii Panny 23 (budynek po „skarbówce”) oraz do udziału w projekcie z Unii Europejskiej „Ja idę do żłobka, a rodzice do pracy 2”.

Projekt ma na celu pomoc w powrocie na rynek pracy osobom opiekującym się dziećmi w wieku do lat 3, z terenu powiatu inowrocławskiego, poprzez sfinansowanie kosztów opieki nad dzieckiem w żłobku do kwoty 800,00 zł miesięcznie na okres do 12 miesięcy. Rodzice bez pracy będą dodatkowo objęci wsparciem szkoleniowo-doradczym w kierunku znalezienia zatrudnienia.

W przypadku szczegółowych pytań prosimy o kontakt ze żłobkiem pod nr tel. 52 353 12 54 lub z Koordynatorem Projektu Panem Sebastianem Kujawą pod nr tel. 52 352 54 49 lub e-mail: [email protected] Biuro projektu zlokalizowane jest w budynku Niepublicznej Bursy przy ul. Narutowicza 34, pokój 102.

               

Nabór do żłobka Gucio – 800,00 zł dofinansowania komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl