Na co do kina? od 16 sierpnia 2019


Portal Inowrocław
01/08/2019

Kino
Zobacz na co warto się wybrać do inowrocławskiego kina Kinomax od 16 sierpnia 2019 r.?

Repertuar KINOMAX

16.08.2019 – 22.08.2019

PEWNEGO RAZU... W HOLLYWOOD ”

(USA / Wielka Brytania, 15 lat, napisy) dramat / kryminał 160 min.

(codziennie) (*)14:00 17:30 20:30

GDZIE JESTEŚ, BERNADETTE? ”

(USA, 15 lat, napisy) dramat / komedia 110 min.

(codziennie) 20:00

NA BANK SIĘ UDA ”

(Polska, 15 lat) komedia kryminalna 105 min.

(codziennie) 17:00 19:00

TOY STORY 4 ”

(USA, B.O.) familijny / przygodowy 100 min.

wersja tradycyjna (2D) dubbing (codziennie) (*)11:15 15:30

wersja trójwymiarowa (3D) dubbing (codziennie) (*)13:15 18:00

UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU ”

(USA, 15 lat, napisy) horror 115 min.

(codziennie) 21:00

SZYBCY I WŚCIEKLI: HOBBS I SHAW ”

(USA / Wielka Brytania, 15 lat, napisy) akcja 125 min.

(codziennie) (*)13:45

KRÓL LEW ”

(USA, 6 lat) familijny / przygodowy 110 min.

wersja tradycyjna (2D) dubbing (codziennie) 16:00

wersja trójwymiarowa (3D) dubbing (codziennie) (*) 11:45

SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2 ”

(USA, B.O., dubbing) animacja / komedia 90 min.

(codziennie) (*)12:00

 

(*)seans promocyjny – bilet ulgowy dla każdego

Kasa kina jest czynna 15 minut przed rozpoczęciem pierwszego seansu

 

Pewnego razu… w Hollywood

Aktor Rick Dalton i jego przyjaciel kaskader powracają do Hollywood. Mężczyźni próbują odnaleźć się w przemyśle filmowym, który ewoluował podczas ich nieobecności.

Dramat / Kryminał, USA / Wielka Brytania

 

Gdzie jesteś, Bernadette?

Bernadette Fox (Cate Blanchett) ma kochającego, choć zapracowanego męża (Billy Crudup) oraz wspaniałą córkę, piętnastoletnią Bee (Emma Nelson), dla której jest najlepszą przyjaciółką. Uważana w kręgach designu za genialną rewolucjonistkę w dziedzinie architektury, Bernadette jest kobietą ekscentryczną, nieunikającą konfliktów z otoczeniem. Pewnego deszczowego dnia znika w dziwnych okolicznościach. Bee, która postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć, stopniowo odkrywa zaskakujące fakty z życia Bernadette...

Dramat / Komedia, USA

 

Toy Story 4

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

Animowany / Komedia, USA

 

Upiorne opowieści po zmroku

Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.

Horror, USA

 

Na bank się uda

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

Komedia kryminalna, Polska

 

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs (Johnson), lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw (Statham), spotkali się w 2015 roku („Szybcy i wściekli 7”), pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny (choć pewnie lepiej byłoby napisać: ciosy). Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton (Idris Elba) przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość. Wspólnie z nieustraszoną agentką MI6 (Vanessa Kirby), która okazuje się siostrą Shawa, zajadli przeciwnicy muszą zjednoczyć się we wspólnej sprawie.

Akcja, USA

 

Król Lew

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo.

Familijny / Przygodowy, USA

 

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Druga część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych". Pierwsza część cieszyła się na całym świecie gigantyczną popularnością, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi. Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

Animacja, USA

 
kinomax inowroclaw - komentarze opinie (1)

Ola
18/03/2019

Sporo ciekawych filmow. My wybieramy sie z córka na te przygodowke Władcy przygod. Mało jest takich filmow, wiec to pozycja obowiazkowa:)
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Kino


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu