:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Młodzieżówki spotkały się na debacie

19 czerwca odbyła się Pierwsza Debata Młodzieżówek pt. "Potrzeby Młodzieży w województwie kujawsko-pomorskim".

Udział w niej brał Patryk Mróz - przedstawiciel Forum Młodych PiS, który położył nacisk na wagę programów socjalnych rządu w rozwoju młodych obywateli. Karol Kujawski młody patriota i mieszkaniec Włocławka podkreślił, ze problemem w jego mieście jest brak dobrej oświaty. Piotr Oliński z Młodych Nowoczesnych stwierdził, że młodzi ludzie pragną wolności i swobody, czego dowodem była petycja ws. dopuszczenia spożywania alkoholu na toruńskich bulwarach. Andrzej Felski członek Młodej Prawicy zgodził się z poprzednikami i wskazał inicjatywę utworzenia cyklu wydarzeń dla młodych ludzi, np. koncertów czy festiwali nie tylko w Inowrocławiu, lecz także we wszystkich miastach wojewódzkich.

 Organizator, a także prowadzący debaty Dobromir Szymański podkreślił, że " Chcemy, by młodzi ludzie potrafili ze sobą dyskutować. W dobie cyfryzacji i postępu technologicznego zanika dialog i sztuka rozmowy twarzą w twarz, a sztuczne komunikatory zastępują nam kontakt z druga osobą. Dyskusje nasze są doskonałą  formą nauki wypowiadania się i kulturalnego przedstawiania swoich racji."

 

Młoda Prawica zapowiada już organizację kolejnych paneli w województwie kujawsko-pomorskim.

MP

Młodzieżówki spotkały się na debacie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się