:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Mistrzostwa STREETBALL i koncert PALUCHA

Kiedy: 2018-07-21 , godzina: 09:00 | Gdzie: Szkoła Podstawowa nr 5

Koszykówka, Mistrzostwa STREETBALL koncert PALUCHA - zdjęcie, fotografia

W sobotę, 21 lipca 2018 r., o godzinie 9:00, na boisku Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu (ul. St. Kiełbasiewicza 7, osiedle Rąbin) odbędzie się 7. edycja Mistrzostw STREETBALL Inowrocław, nad którą patronat objął Prezydent Miasta Inowrocławia.

Turniej rozgrywany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych: do 16. roku życia i powyżej tzw. open. Dla zwycięzców turnieju przewidziane są atrakcyjne nagrody, dyplomy i puchary. Impreza potrwa do godziny 14:00.

    Szczegółowy regulamin wraz ze zgłoszeniem drużyny znajdzie się na stronie www.osir.inowroclaw.pl  Zgłoszenia zespołów należy nadsyłać na adres e-mail: [email protected] – decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż liczba zespołów w danej kategorii jest ograniczona.

    W ramach imprezy od godz. 19:00 w Teatrze Letnim przy ulicy Świętokrzyskiej 107 odbędą się koncerty muzyki hip-hop. Zagrają lokalne zespoły (Musiel, Emce, Dj Beczki reprezentant, Rejestracja Myśli i Sativa), a gwiazdą wieczoru będzie PALUCH. Całość imprezy poprowadzi Dvj Rink. Wstęp na koncerty jest bezpłatny, liczba uczestników ze względu bezpieczeństwa ograniczona.

KCK

Mistrzostwa STREETBALL i koncert PALUCHA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl