:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Mikołajkowym Turnieju Tenisa Ziemnego dla dzieci

Tenis ziemny, Mikołajkowym Turnieju Tenisa Ziemnego dzieci - zdjęcie, fotografia

OSiR informuje o Mikołajkowym Turnieju Tenisa Ziemnego dla dzieci do lat 16 pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia. Zawody zaplanowane są w dniach 3 – 4 grudnia 2016 roku  na Krytych Kortach Tenisowych przy ul. Rakowicza 93. Początek zmagań 3 grudnia br. o godz. 10.00.

Mikołajkowy turniej ma być okazją do rywalizacji i dobrej zabawy dla młodych tenisistów grających na co dzień w inowrocławskich klubach, trenujących indywidualnie pod okiem trenerów lub uprawiających tę dyscyplinę rekreacyjnie. Rozgrywki będą prowadzone w czterech kategoriach wiekowych: do 10 lat, do 12 lat, do 14 lat i do 16 lat. Na najlepszych zawodników czekają pamiątkowe puchary i  drobne nagrody rzeczowe, a na wszystkich uczestników dyplomy. Młodzi tenisiści otrzymają też słodkie upominki. Zapisy przyjmowane są do dnia 2 grudnia 2016 roku         do godz. 14.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy ul. al. Niepodległości 4 w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, tel. 52 355 – 53 – 55, e – mail: [email protected]

Mikołajkowym Turnieju Tenisa Ziemnego dla dzieci komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl