:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Sporty walki, Mikołajkowy Turniej Sztuk Walki - zdjęcie, fotografia
Portal Inowrocław 10/12/2018 08:23

W niedzielę rozegrano XX Mikołajkowy Turniej Sztuk Walki, zawody kończyły rozgrywki  VI Edycji Ligi Karate Powiatu Inowrocławskiego. W Powiatowej Hali Sportowej w Inowrocławiu walczyło 150 młodych zawodników w konkurencjach Karate WKF – kata, kumite oraz w konkurencjach Ju Jitsu i Sport Kenjitsu.

Patronem imprezy było Starostwo Powiatowe, które wsparło zawody w Inowrocławiu natomiast Urzędy Miasta w Kruszwicy i Janikowie pozostałe turnieje Ligi. Tradycyjnie już nie zabrakło książeczek edukacyjnych ufundowanych przez Wydawnictwo Pasja oraz słodkich upominków. Mikołajkowy Turniej zaszczyciła swoją obecnością Wiesława Pawłowska – Starosta Inowrocławski, która wspólnie z Mariuszem Kaczmarkiem Prezesem Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate dokonała uroczystego otwarcia zawodów. W przyszłym roku Zarząd IKSK planuje kontynuację rozgrywek Ligi, która pozwala najmłodszym zawodnikom na rywalizację z rówieśnikami i zdobywanie nowych doświadczeń.

KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz, Julia Dzielak, Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Głowacka, Tarasienko,  Patrycja Lewandowska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Izabela Jakubowska, MariaKrasucka, Woźniak – IKS Piotrków Kujawski

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska, Skowron, Szkudlarek – IKSK Kruszwica

 

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCY

1 miejsce: Jan Grzegorek, Franciszek Kaczmarek, Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Jarosław Matyjasik, Olszewski, Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Orłowski, Wojciech Tupalski, Jakub Tupalski – RONIN Toruń

 

KIHON CHŁOPCY 6 LAT I MLODSI

1 miejsce: Wiktor Zakaszewski – IKSK Pakość

2 miejsce: Kacper Dolatkiewicz – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Igor Chochliński – IKSK Janikowo

3 miejsce: Kacper Grosman – IKSK Kruszwica

 

KIHON DZIEWCZĘTA 7-8 LAT

1 miejsce: Wiktoria Szwarc – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Gabriela Rybarczyk – IKSK Orchowo

3 miejsce: Lena Dota – IKSK Janikowo

3 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Mogilno

 

KENJUTSU PIERWSZY KROK DO 7 LAT DO 125 CM

1 miejsce: Martyna Buczkowska – RONDO Inowrocław

2 miejsce: Jakub Bizon – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Pola Królik – RONDO Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 LAT

1 miejsce: Mateusz Dąbrowski – RONIN Toruń

2 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Jakub Lewandowski – IKSK Inowrocław

 

KIHON CHŁOPCY 7-8 LAT

1 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Mikołaj Badziński – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Adrian Woźniak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Szymon Horbiński – IKSK Orchowo

 

KENJUTSU PIERWSZY KROK DO 8 LAT DO 135 CM

1 miejsce: Aleksander Pluta – IKSK JU JITSU

2 miejsce: Emilia Prusińska – IKSK JU JITSU

3 miejsce: Wiktor Nowak – RONDO Inowrocław

 

KIHON DZIEWCZĘTA 6 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Oliwia Czubachowska – IKSK Mogilno

3 miejsce: Gabriela Graczyk – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Agata Grecman – IKSK Pakość

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA  10 -11 LAT

1 miejsce: Izabela Jakubowska – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Maria Krasucka – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Maria Kowalczyk – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY MŁODZICZKI  12-13 LAT

1 miejsce: Izabela Jakubowska – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Maria Krasucka – IKSK Piotrków Kujawski

 

KENJUTSU DO 140 CM

1 miejsce: Kaja Kępa – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Cezary Kopczyński – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Emil Sadowski – GAKKO Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY 10-11 LAT

 

1 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICZKI 12-13 LAT

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Zofia Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

 

TOR PRZESZKÓD 7 LAT CHŁOPCY

1 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Tymoteusz Winiarczyk – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KENJUTSU DO 150 CM

1 miejsce: Igor Kępa – GAKKO Łabiszyn

2 miejsce: Amelia Urbaniak – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Jakub Przymuszewski – RONDO Inowrocław

4 miejsce: Tomasz Prusiński – IKSK JU JITSU

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY MŁODZICY 12-13 LAT

1 miejsce: Bartosz Przewięźlikowski – RONIN Toruń

2 miejsce: Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

 

KENJUTSU DO 160 CM

1 miejsce: Jakub Królik – RONDO Inowrocław

2 miejsce: Dawid Łuczka – RONDO Inowrocław

 

 

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Zofia Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Amelia Urbaniak – GAKKO Łabiszyn

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICY 12-13 LAT

1 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jarosław Matyjasik – IKSK Kruszwica

 

KENJUTSU 170 CM+

1 miejsce: Robert Głowacki – IKSK JU JITSU

2 miejsce: Dominik Czubachowski – IKSK JU JITSU

3 miejsce: Damian Kuźmiński – RONDO Inowrocław

 

TOR PRZESZKÓD 7 LAT DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Iga Wiśniewska – DOJO Toruń

2 miejsce: Emilia Prusińska – IKSK JU JITSU

3 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Janikowo

3 miejsce: Dominika Lipińska – DOJO Toruń

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ JUNIORZY 16-17 LAT

1 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Wiktor Głuszak – IKSK Gniewkowo

 

TOR PRZESZKÓD 6 LAT I MŁODSI DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Oliwia Czubachowska – IKSK Mogilno

2 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Gabriela Graczyk – IKSK Pakość

3 miejsce: Zuzanna Niewiadomska – IKSK Janikowo

 

TOR PRZESZKÓD 6 LAT I MŁODSI CHŁOPCY

1 miejsce: Igor Chechliński – IKSK Janikowo

2 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mateusz Badziński – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Adam Szmyt – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Wiktor Zakaszewski – IKSK Pakość

2 miejsce: Jędrzej Rychlewski – IKSK Gniewkowo

                                                                                                                                        

 

 

 

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Bartosz Suszyński – IKSK Piotrków Kujawski

2 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Krystian Goliwąs – IKSK Pakość

3 miejsce: Jędrzej Rychlewski – IKSK Gniewkowo  

 

FANTOM KUMITE CHŁOPCY 6-7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Filip Bartczak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Tymoteusz Winiarczyk – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Kacper Grosman – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ CHŁOPCY 8-9 LAT

1miejsce: Tymon Burenkow –  BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Szymon Zakaszewski – IKSK Pakość

3 miejsce: Jakub Gniadek – DOJO Toruń

3 miejsce: Filip Łężyk – DOJO Toruń

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT

1miejsce: Natan Matuszewski – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Franciszek Kowal – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Szymon Zakaszewski – IKSK Pakość

3 miejsce: Hubert Głowacki – IKSK Pakość

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Martyna Skowron – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Kaja Kępa – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

 

FANTOM KUMITE DZIEWCZĘTA 6-7 LAT I MŁODSZE

1 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Mogilno

2 miejsce: Oliwia Czubachowska – IKSK Mogilno

3 miejsce: Agata Grecman – IKSK Pakość

3 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Dorota Orłowska – RONIN Toruń

2 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ JUNIORKI 16-17 LAT

1 miejsce: Joanna Arnold – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Martyna Walichnowksa – IKSK Orchowo

 

KATA INYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ KADETKI 14-15 LAT

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

3 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 LAT

1 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Maria Kowalczyk – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Janikowo

3 miejsce: Natalia Szkudlarek – IKSK Kruszwica

 

KATA INDYWIDUALNE POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ KADECI 14-15 LAT

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Wiktor Głuszak – IKSK Gniewkowo

 

JU JITSU JUNIORÓW

1 miejsce: Robert Głowacki – IKSK JU JITSU

2 miejsce: Damian Kuźmiński – RONDO Inowrocław

3 miejsce: Dominik Czubachowski – IKSK JU JITSU

 

KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Filip Bartczak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Wiktor Zakaszewski – IKSK Pakość

3 miejsce: Mateusz Kaczmarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Wojciech Tupalski – RONIN Toruń

 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Natan Matuszewski -  BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Krzysztof Kotewicz – RONIN Toruń

3 miejsce: Norbert Czepczyński – IKSK Gniewkowo

3 miejsce: Paweł Zieliński – IKSK Gniewkowo

 

JU JITSU DZIECI

1 miejsce: Emilia Prusińska – IKSK JU JITSU

2 miejsce: Aniela Buczkowska – RONDO Inowrocław

3 miejsce: Adrian Buczkowski – RONDO Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 7 LAT I MŁODSZE (OPEN)

1 miejsce: Jagoda Skrzypczak – IKSK Mogilno

2 miejsce: Pola Konopińska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Agata Grecman – IKSK Pakość

3 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Janikowo  

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 7 LAT I MŁODSI (OPEN)

1 miejsce: Tymon Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Filip Bartczak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Daniel Ryszewski – IKSK Janikowo

3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

 

KUMITE CHŁOPCY 8-9 LAT

1 miejsce: Filip Łężyk – DOJO Toruń

2 miejsce: Szymon Zakaszewski – IKSK Pakość

3 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Jakub Tupalski – RONIN Toruń

 

JU JITSU MŁODZIKÓW

1 miejsce: Jakub Królik – RONDO Inowrocław

2 miejsce: Jakub Przymuszewski – RONDO Inowrocław

3 miejsce: Dawid Łuczka – RONDO Inowrocław

 

JU JITSU DZIECI STARSZYCH

1 miejsce: Tomasz Prusiński – IKSK JU JITSU

2 miejsce: Aleksander Pluta – IKSK JU JITSU

3 miejsce: Wiktor Nowak – RONDO Inowrocław

 

KUMITE CHŁOPCY 10-11 LAT (+39 KG)

1 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno 

2 miejsce: Jakub Orłowski – DOJO Toruń

3 miejsce: Kacper Sandecki – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mateusz Dąbrowski -  DOJO Toruń

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA -9 LAT (+ 30 KG)

1 miejsce: Amelia Smoczyńska – EMPI Poznań

2 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jagoda Kowalczyk – IKSK Pakość

 

KUMITE CHŁOPCY 8-9 LAT (+30 KG)

1 miejsce: Jakub Gniadek – DOJO Toruń

2 miejsce: Mateusz Czernek – IKSK Orchowo

3 miejsce: Bartłomiej Czubachowski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Dominik Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KUMITE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT (-40 KG)

1 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Zofia Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

3 miejsce: Maria Krasucka – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Gabriela Tarsienko – IKSK Inowrocław

 

KUMITE CHŁOPCY 10-11 LAT (-39 KG)

1 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

2 miejsce: Mateusz Czernek – IKSK Orchowo

3 miejsce: Igor Kępa – GAKKO Łabiszyn

3 miejsce: Szymon Zakaszewski – IKSK Pakość

 

KUMITE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT (+40KG)

1 miejsce: Anna Urbańska -  IKSK Inowrocław

2 miejsce: Kinga Majcherczyk -  BUSHIDO Bydgoszcz

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Mogilno

3 miejsce: Zofia Walenciak – IKSK Orchowo

 

 

 

 

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT

1 miejsce: Franciszek Głowacki -  IKSK Kruszwica

2 miejsce: Jakub Januchowski -  IKSK Mogilno

3 miejsce: Szymon Strawa -  IKSK Inowrocław

3 miejsce: Bartosz Przewięźlikowski -  Ronin Toruń

 

KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORKI 16-17 LAT

1 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

2 miejsce: Natalia Sender – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Joanna Arnold – BUSHI-DO Bydgoszcz

 

KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORZY 16-17 LAT

1 miejsce: Bartosz Komsta – EMPI Poznań

2 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Bartosz Rewers – IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI 14-15 LAT

1 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Bartosz Rewers – IKSK Orchowo

 

KUMITE MŁODZICZKI 12-13 LAT -42 KG

1 miejsce: Zofia Burenkow – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zofia Walenciak – IKSK Orchowo

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Mogilno

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADETKI 14-15 LAT

1 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

2 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

3 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

3 miejsce: Natalia Sender – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZKI +42 KG

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – BUSHI-DO Bydgoszcz

2 miejsce: Kinga Podhorodecka – IKSK Mogilno

3 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

Mikołajkowy Turniej Sztuk Walki komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

SPRZEDAM AGD - RTV -

NEOPUNKT - JANIKOWO ul.Dworcowa 9 / supermarket „mila” czynne : poniedzałek - piątek 9:30 do 17:30..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"