:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C słabe opady deszczu

Mikołajki z Panem Prezydentem

Jak co roku tuż przed 6 grudnia w Teatrze Miejskim odbywają się „Mikołajki z Panem Prezydentem”, których głównymi bohaterami są dzieci z inowrocławskich świetlic socjoterapeutycznych.

Spotkanie odbywa się w formule przygotwania przez dzieci występu dla włądz miasta, A Prezydent w zamian obdarowuje dzieci świątecznymi prezentami. W tym roku tematem przewodnim była podróż w poszukiwaniu wartości. W tę wyprawę udałysię świetlice socjoterapeutyczne  – Świetlik, Tygrysek, Motylek i Kasztanek działających przy Ośrodku Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień oraz Niezapominajki z Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka. 

Wśród zaproszonych gości można było spotkać: prezydenta Ryszarda Brejzę, zastępcę prezydenta Wojciecha Piniewskiego,  naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Grzegorza Gąsioreka, dyrektora Ośrodka Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów  Uzależnień Katarzynę Biczkowską,  przewodniczącą Zarządu Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Inowrocławiu Krystynę Miklas, dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Jadwigę Kalinowską,  dyrektora Kujawskiego Centrum Kultury  Monikę Śliwińską  oraz byłą kierowniczkę świetlic socjoterapeutycznych Danutę Pękała-Michalik.

Na widowni oprócza zaproszonych władz miasta pojawiają się również rodziny młodych aktorów. Na koniec na scenie nie mogło zabraknąć Swiętego Mikołja, który każdego obdarował słodkimi prezentami. 

 


mikołajki z prezydentem - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się