:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Mieszkańcy miasta i powiatu skorzystali z darmowych porad   

Społeczeństwo, Mieszkańcy miasta powiatu skorzystali darmowych porad    - zdjęcie, fotografia

W dniu wczorajszym, w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu obył się Dzień Porad Obywatelskich, którego organizatorami był a Fundacja oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Inowrocławiu.

W trakcie akcji mieszkańcy miasta i powiatu skorzystać mogli z porad specjalistów z inowrocławskich instytucji: Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Banku BGŻ BNP Paribas, a także z porad prawnych oferowanych przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Karoliny Korkowskiej  - Krokos. Dodatkowo, istniała możliwość założenia prywatnego profilu PUE, dzięki któremu można sprawdzać swoje dane zapisane na koncie ZUS, rezerwować wizyty w wybranej placówce ZUS, wysyłać elektronicznie wnioski i otrzymywać odpowiedzi, a także śledzić stan swoich spraw i otrzymywać powiadomienia emailem, bądź SMSem.

Inicjatywa Fundacji i ZUS spotkała się z pozytywnym odbiorem mieszkańców, którzy skorzystali z możliwości pozyskania porady z różnych instytucji w jednym miejscu i czasie.

Jak zapowiedziała pomysłodawczyni Dnia Porad Obywatelskich – Dorota Rąblewska z Fundacji Ekspert - Kujawy, była to pierwsza akcja tego typu – planowana jest cykliczność spotkań. Organizatorzy wierzą, że idea zaoszczędzenia czasu, poprzez skorzystanie z porad świadczonych przez szereg instytucji w jednym miejscu, wzbudzała będzie coraz większe zainteresowanie.


Mieszkańcy miasta i powiatu skorzystali z darmowych porad    komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl