:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Mieszkańcu sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka, Mieszkańcu sprawdź zagospodarowania przestrzennego - zdjęcie, fotografia

W związku z podjęciem przez Radę Miejską Inowrocławia uchwały nr XXXVI/432/2017 z dnia 18 grudnia 2017 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Inowrocławia dla obszaru położonego w rejonie ulic: Macieja Wierzbińskiego, Józefa Krzymińskiego i al. Niepodległości, informujemy, że zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionego planu miejscowego.

Celem zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest m.in. dostosowanie przeznaczenia terenu do obecnego stanu zagospodarowania poprzez wyznaczenie parkingu i korektę układu komunikacyjnego.

Wnioski należy składać na piśmie w siedzibie Urzędu Miasta Inowrocław ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36, 88-100 Inowrocław, w terminie do dnia 16 lutego 2018 r. Wniosek powinien zwierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

UM

Mieszkańcu sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl