:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Międzynarodowe wyróżnienie dla Czternastki

szkoły podstawowe, Międzynarodowe wyróżnienie Czternastki - zdjęcie, fotografia

Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu otrzymała zaszczytne wyróżnienie - Odznakę Szkoły eTwinning,. Odznakę  tą otrzymało 70 szkół w Polsce i 1211 szkół w Europie.

Odznaki Szkoły eTwinning są przyznawane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji za twórcze i innowacyjne działania międzynarodowe promujące nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem narzędzi TIK oraz podejmowane przez szkołę kroki w celu zapewnienia uczniom bezpieczeństwa w sieci.

Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu włącza się nie tylko w realizację szeregu projektów w ramach programu eTwinning, ale także realizuje dwa projekty międzynarodowe Erasmus+ "Games Achieve My Educational Success" ze szkołami partnerskimi w Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Turcji i Litwy oraz "The cultural mosaic of Europe - influences and cross - influences in European civilization" ze szkołami partnerskimi w Grecji, Włoszech, Łotwy i Hiszpanii, a także projekt mobilność szkolnej kadry edukacyjnej "PO-WER".

W.K.

Międzynarodowe wyróżnienie dla Czternastki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się