:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Medal dla inowrocławskiej obwodnicy

Gospodarka, Medal inowrocławskiej obwodnicy - zdjęcie, fotografia

Kierowcom służy od pół roku, a teraz okazało się, że obwodnica Inowrocławia jest wzorem dla innych, gdyż zdobyła główną nagrodę w konkursie Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa.

Kilkunastokilometrową trasę okalającą miasto zgłoszono w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2017” do kategorii „Budownictwo użyteczności publicznej/budownictwo inżynieryjne”. Okazało się, że nie miała ona sobie tam równych i 17-osobowa kapituła konkursu uznała, że zasługuje na Grand Prix.

- Nie miałem nigdy wątpliwości co do sensu walki o tę inwestycję, ale nie podejrzewałem, że tak znamienite grono specjalistów uzna ją za wzór, bo tak należy przecież odbierać to wyróżnienie. To kolejny dowód na to, że inowrocławianie mogą być dumni z efektu swojej wieloletniej walki o obwodnicę – ocenia Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Pierwszy, nagrodzony etap obwodnicy Inowrocławia ma długość 19 kilometrów i został oddany do użytku w lipcu tego roku. Obecnie trwają przygotowania do budowy tzw. łącznika.

UM

 

Medal dla inowrocławskiej obwodnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl