:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Masz w planach półmaraton? Poznaj ciekawe destynacje.

Biegi, planach półmaraton Poznaj ciekawe destynacje - zdjęcie, fotografia

XI Bieg Piastowski odbędzie się 12 maja 2018 roku. Można przebiec 5km, 10 km oraz półmaraton z Kruszwicy do Inowrocławia. Zapisy nadal trwają! Przebiegliście jednak już lokalne trasy i macie ochotę na coś więcej? Z myślą o biegaczach-podróżnikach prezentujemy dzisiaj zestawienie europejskich półmaratonów, na które warto się wybrać. Może to być doskonałe połączenie spełnienia sportowego celu z rodzinnymi wakacjami.

Półmaratony jesienią

Jesienią najprzyjemniej jest uciec do słonecznych krajów, pospacerować nad morzem wdychając świeże powietrze. Śródziemnomorski klimat sprzyja również bieganiu, dlatego warto rozważyć półmaraton w Marsylii „Classique Internationale Marseille-Cassis” – 28 października 2018 roku. Jego rekord to 0.58:56 – Imponujący! Z trasy biegu można podziwiać francuską riwierę.

 

Równie ciepło jesienią może być na greckiej wyspie Krecie, gdzie 7 października 2018 roku odbędzie się półmaraton „Crete Half Marathon”. Biegacze na swojej drodze będą mijać malownicze wioski, gaje oliwne i winnice.  Warto dodać, że grecki wyścig na dystansie 21km należy do jednego z najtańszych w Europie.

 

Tapas, jako nagroda po zakończonym biegu? To oczywiście Hiszpania! 28 października w Valencii odbędzie się półmaraton „Half Marathon Valencia Trinidad Alfonso EDP”. Poza andaluzyjskim krajobrazem biegaczom będzie towarzyszyć pełne temperamentu miasto, które dodaje energii nawet w najgorętszym słońcu! 

 

Pamiętajmy, że im wcześniej rejestrujemy się na półmaraton, tym taniej. Najlepiej rozpocząć planowanie już nawet do roku przed wydarzeniem.

 

Więcej ciekawostek o europejskich półmaratonach znajduje się poniżej.

Europejskie maratony

Jeśli jesteście już gotowi na większe wyzwania i sprawdzenie swoich granic, Europa oferuje także ciekawą gamę maratonów. Więcej informacji na stronie ShopAlike.pl

Masz w planach półmaraton? Poznaj ciekawe destynacje. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl