:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Masz pomysł na Inowrocław? Spotkajmy się na Twoim osiedlu!

Samorząd, pomysł Inowrocław Spotkajmy Twoim osiedlu! - zdjęcie, fotografia

W związku z drugą edycją Inowrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, w najbliższy poniedziałek rozpoczyna się cykl spotkań informacyjno-warsztatowych.

Mieszkańcy każdego osiedla wezmą udział w spotkaniach poświęconych Budżetowi Obywatelskiemu. Będzie to czas na poznanie założeń projektu. Uczestnicy dowiedzą się także jakie zadania można realizować w ramach Budżetu Obywatelskiego, jak właściwie wypełnić wniosek, oraz na co zwrócić szczególną uwagę, aby projekt pozytywnie przeszedł weryfikację. Będzie także czas na zadawanie indywidualnych pytań. Cykl osiedlowych spotkań rozpocznie się 16 kwietnia.

 

Harmonogram:

Osiedle Mątwy - 16 kwietnia, godz. 17.00, Szkoła Podstawowa nr 9

Osiedle Szymborze - 17 kwietnia, godz. 17.00, Szkoła Podstawowa nr 10

Osiedle Uzdrowiskowe -  18 kwietnia,  godz. 17.00, hala widowiskowo-sportowa

Osiedle Piastowskie - 19 kwietnia, godz. 17.00, Szkoła Podstawowa nr 8

Osiedle Solno - 25 kwietnia, godz. 17.00, Szkoła Podstawowa nr 11

Osiedle Stare Miasto - 26 kwietnia, godz. 17.00, Klub KSM „Kopernik”

 

Przypomnijmy, że do dyspozycji mieszkańców w drugiej edycji Inowrocławskiego Budżetu Obywatelskiego będzie 720 tysięcy złotych, podzielonych na 6 osiedli. Wnioski będzie można składać już od 20 kwietnia. Formularze dostępne są na stronie internetowej www.bo.inowroclaw.pl oraz w Biurze Obsługi Interesantów i Kontroli Urzędu Miasta Inowrocławia.

UM

Masz pomysł na Inowrocław? Spotkajmy się na Twoim osiedlu! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się